بزرگ فكر كن، كوچك عمل كن، همين حالا شروع كن.(امام علی)

support services   خدمات پشتیبانیارائه خدمات تعمیر، نگهداری و پشتیبانی مراکز کامپیوتر

همگام با پيشرفت تکنولوژي و با توجه به افزايش روزافزون تجهيزات کامپيوتري در سازمانها و مراکز مختلف دولتي و خصوصي و نيز کاربرد مختلف اين تکنولوژي در امور مختلف، سالم و کارآمد بودن تجهيزات کامپيوتري و همچنين به روز بودن تجهيزات موجود، امري اجتناب ناپذير و جزء نياز هاي اساسي هر مرکز اعم از دولتي و خصوصي مي باشد و عدم وجود چنين شرايطي، سبب بروز مشکلات مختلفي که نهايتا باعث کاهش کيفيت سرويس دهي به مراجعان و در نتيجه افت بهروري و راندمان کاري خواهدگرديد.

ازطرفي در صورت تصميم به انجام اين مهم، به يک کارشناس خبره در زمينه عيب يابي و تعميرسخت افزار و انجام سرويس هاي پيشگيرانه به ازاي هر مرکز کامپيوتر، نياز مي باشد که اين امر مستلزم صرف هزينه و پرداخت يک حقوق کامل به ازاي هر کارشناس مي باشد.

نکته مهم ديگر، سرويس هاي پيشگيرانه اي مي باشد که بصورت دوره اي به ازاي سيستم هاي موجود در مرکز کامپيوتر اعمال مي شود. موارد بسياري اتفاق افتاده است که فقط به دليل تاخير در تعويض يک قطعه ارزان قيمت مانند فن CPU قطعات گران قيمت کامپيوتر مانند Motherboard , CPU , RAM , و از کار افتاده و نياز به جايگزيني با قطعات جديد و صرف هزينه زياد داشته اند.

واحد خدمات پشتيباني شرکت مهندسي تدبيرگران پويا پرداز، آمادگي خود را جهت انجام خدمات نگهداري و پشتيباني نرم افزاري و سخت افزاري از سيستم هاي کامپيوتري و انجام ساير خدمات مرتبط در کليه مراکز دولتي و خصوصي با عقد قراردادسالانه/ماهانه به شرح ذيل، اعلام مي نمايد:

1-    ارائه سرويس هاي پيشگيرانه بصورت دوره هاي هفتگي، يک ماهه و سه ماهه با توجه به قرارداد

2-    گردآوري و تهيه شناسنامه تجهيزات کامپيوتري موجود

3-    عيب يابي و تعمير تجهيزات كامپيوتري موجود

4-    تامين قطعات و ارتقاء سيستم

5-    نصب و راه اندازي شبكه هاي كامپيوتري

6-    طراحي و پياده سازي وب سايت

7-    ارائه مشاوره فني در زمينه نيازمنديهاي كامپيوتري مرتبط با فعاليتهاي موجود و تامين آنها

 

فروش   UPS نصب و راه اندازی شبکه فروش تجهیزات شبکه پشتیبانی مراکز کامپیوتر بهینه سازی وب سایت ارائه مشاوره فنی
ups   یو پی اس طراحی و پیاده سازی شبکه فروش تجهیزات شبکه تعمیر و نگهداری و پشتیبانی مراکز کامپیوتر seo search engine optimization   بهینه سازی صفحات وب

ارائه مشاوره کامپیوتری فناوری اطلاعات it فنی

ادامه مطلب ادامه مطلب ادامه مطلب ادامه مطلب ادامه مطلب ادامه مطلب

درباره ما | تماس با ما | مشتريان ما | خدمات ما | تبادل لينك

همه حقوق براي تدبيرگران پوياپرداز محفوظ است © 1390-1388 TadbirPoya